2022-2023 навчальний рік

Обласний конкурс "Пам'ять у дитячих серцях"

І місце (обл. етап) - Таранюк Степан, учень 10 класу, вчитель Таранюк Н.І.

Всеукраїнський мистецький конкурс"Чорнобаївські витівки"

ІІ місце - тріо "Кринички", керівник Толкачов О.В.

Міжнародний фестиваль-конкурс молодих виконавців естрадної пісні «Вернісаж. ЕнергоФест»

ІІІ місце - Сабірова Анастасія, учениця 11 класу, керівник Толкачов О.В.

2021 - 2022 навчальний рік

Вітаємо
переможців І етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад по Шляхівському опорному ЗЗСО
І -ІІІ рівнів імені Героя Соціалістичної Праці Кузика Г.Й.
у 2021-2022 навчальному році
Предмет Прізвище та ім’я учня Клас
1 Правознавство Ніколаєнко Оксана 9
2 Інформаційні технології Таранюк Степан 9
3 Історія Майструк Ангеліна Ніколаєнко Оксана Ілюхін Андрій Горобець Андрій Криворучко Віталій 8 9 10 11 11
4 Географія Савченко Катерина Бойко Денис Ілюхін Андрій Криворучко Віталій 8 9 10 11
5 Математика Бородін Ярослав Запухляк Каріна Тітієвський Ігор Бойко Денис Барашков Валентин Горобець Андрій 6 7 8 9 10 11
6 Українська мова та література Сокольвак Сергій Ніколаєнко Оксана Криворучко Віталій 8 9 11
7 Англійська мова Сокольвак Сергій Бойко Денис Ілюхін Андрій Горобець Андрій 8 9 10 11
8 Біологія Сокольвак Сергій Бойко Денис 8 9
9 Фізика Запухляк Каріна Тітієвський Ігор Ніколаєнко Оксана Барашков Валентин Жук Володимир 7 8 9 10 11
10 Хімія Сокольвак Сергій Бойко Денис 8 9
11 Трудове навчання Тітієвський Ігор Ніколаєнко Оксана Хмарук Аліна 8 9 9

Найвищих результатів у ІІ етапі Всеукраїнських

учнівських олімпіад з навчальних предметів
у 2021-2022 навчальному році та мовознавчих конкурсах досягли:

- Ніколаєнко О. (9 клас) – І місце з основ правознавства, вчитель Хахалина О.І.,учениця набрала 38,5 балів з 90 максимальних;

- Бойко Д. (9 клас) - ІІ місце з біології (вчитель Ткачук Г.Д.), учень набрав 22,5 бали з 55 можливих;

- Запухляк К.(7 клас) - ІІ місце з математики (вчитель Горобець Л.І.), учениця набрала 8 балів з 28 максимальних;

- Бойко Д. (9 клас) - ІІ місце з фізики (вчитель Чабанюк О.А.), учень отримав 11 балів з 25 можливих;

- Ніколаєнко О. (9 клас) – ІІ місце з української мови та літератури (вчитель Таранюк Н.І.), учениця набрала 24 бали з 49 максимальних;

- Криворучко В. (11 клас) – ІІ місце з української мови та літератури (вчитель Таранюк Н.І.), учень набрав 27,5 балів з 49 максимальних;

- Сокольвак С. (8 клас) - ІІ місце з хімії (вчитель Ткачук Г.Д.), учень набрав 16 балів;

- Тітієвський І. (8 клас)- ІІ місце з трудового навчання (вчитель Гевел С. В.), учень отримав 22 бали зі 157 можливих;

- Таранюк С. (9 клас)- ІІ місце з інформатики (вчитель Олексій Л.В.), учень набрав 84 бали зі 190 максимальних;

- Бойко І. (10 клас) –ІІІ місце з англійської мови (вчитель Бондарина Т.С.), учениця отримала 65,7 балів зі 120 можливих.

У ІІ етапі конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика найкращі результати показали :

- Макарчук В. (4 клас) - зайняла ІІ місце (16 балів з 25), вчитель Щербата В.Г.;

- Кочерган К. (5 клас) - зайняла І місце (15,5 балів з 20), учитель Сулима С.В.;

- Бойко Д. (9 клас) - ІІ місце (12,5 балів з 24 можливих), учитель Таранюк Н.І.).

Призові місця в ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка:

- Кочерган К. (5 клас) - І місце (13 балів з 15 максимальних), учитель Сулима С.В.;

- Олійник А. (6 клас) - ІІ місце (10 балів з 19 можливих), учитель Таранюк Н.І.);

- Ніколаєнко О. (9 клас) – ІІІ місце (9 балів з 20 можливих), учитель Таранюк Н.І.).

Конкурс "Об'єднаймося, брати мої» номінація: література

І місце в територіальному етапі Конкурсу- (Сокольвак Сергій, учень 8 класу, вчитель Сулима С.В.)

Всеукраїнська виставка-конкурс «Новорічна композиція»

- Бойко Денис - І місце (тер. етап), ІІІ місце (обл. етап), вчитель Хахалина О.І.

- Бородін Ярослав ІІ місце (тер. етап), вчитель Олексій Л.В.

Всеукраїнська виставка-конкурс «Український сувенір»:

- Мельник Віолетта - І місце (тер. етап), ІІІ місце (обл. етап), вчитель Олексій Л.В.;

- Кочерган Крістіна - І місце (тер. етап), вчитель Ткачук Г.Д.

Акція "Парад квітів біля школи":

ІІ місце (тер. етап) - учні 5 кл., вчитель Ткачук Г.Д.

Конкурс "Творча майстерня":

І місце (тер. етап) – Монарх Єлизавета, учениця 6 класу, вчитель Олексій Л.В.

Всеукраїнський конкурс "Охорона праці очима дітей":

І місце (тер.етап) - Олексій К.,2кл., Кочерган К., 5кл., Олійник А., 6кл., Монарх Є. - 6кл., Горбонос А., 7кл., Скригонюк А.,7кл. (вчителі Малкіна Я.І., Бойко Н.М.).

Обласний заочний екоконкурс "Країна веселкова":

І місце (тер.етап) – учні 1-4 класів, керівник Овсяденко Л.В.

Всеукраїнський фотоконкурс "Моя країна - Україна":

І місце (тер.етап) – Сабірова Анастасія, уч. 10 кл., керівник Кравець Р.О.

Обласний етап фотовиставки до Дня Соборності України "Україна - це ми!":

Призер обласного етапу - Кочерган Крістіна, учениця 5 класу, керівник Кравець Р.О.

Міжнародний екологічний конкурс:

ІІІ місце (обл. етап) - Кравчук Іван., Макарчук Вікторія, 4 кл., вчитель Щербата В.Г.

"Зіркова мрія - 2022":

І місце (тер.етап), призер обласного етапу – Сабірова Анастасія, уч. 10 кл., керівник Толкачов О.В.

"Проліски надії - 2022":

І місце (тер.етап) – "Номінація «Вокальне мистецтво» - Тріо «Кринички» І місце (тер.етап) – Номінація «Хореографічне мистецтво» - Колектив «Ритм»

І місце (тер.етап) – Номінація «Оригінальний жанр» - Колектив «Капітошка».

ІІ місце (тер.етап) – Номінація «Інструментальне мистецтво» - Ансамбль «Чомучки».

Всеукраїнський конкурс "Годівничка":

ІІІ місце (обл. етап) - учні 1-5 класів, керівник Малкіна Я.І.

Конкурс медіа "Україна починається з тебе!":

І місце (тер.етап) – Сабірова Анастасія, уч. 10 кл., керівник Кравець Р.О.

Конкурс декоративно-ужиткового мистецтва "Знай і люби свій край"

Обласний етап

ІІ місце - Олійник Анастасія, учениця 5 класу, вчитель Олексій Л.В.;

ІІІ місце – Тітієвський Ігор, учень 8 класу, вчитель Гевел С.В.

Обласний етап гри "Сокіл"("Джура"):

Рій "Козаки " у складі: Бойка Дениса, Ніколаєнко Оксани, Сокольвака Сергія, Бойко Ірини, Жука Володимира та Сабірової Анастасії ( керівник рою Гевел С.В.)

ІІ місце у змаганні "Смуга перешкод" (учитель Гевел С.В.);

ІІ місце в інтелектуальній грі-вікторині "Відун" (учитель Хахалина О.І.);

ІІІ місце у конкурсі "Рятівник" ( сестра медична, Кибал Л.В.).

2020-2021 навчальний рік

Конкурси та змагання


1.Всеукраїнська виставка-конкурс «Новорічна композиція» (районний етап)

у номінації "Сюжетна композиція":

ГРАН - ПРІ–Воротило Анастасія, Мартиненко Всеволод (учні 2 класу).

у номінація "Новорічна картина":

І місце-Кочерган Крістіна, учениця 4 класу, класний керівник Овсяденко Л.В.

2.Всеукраїнська виставка-конкур

у номінації «Сучасні саморобні іграшки, сувеніри, предмети вжитку, виготовлені спільно з батьками та родичами за давніми родинними традиціями (з приміткою "Скарбничка родинної творчості»:

ІІ місце-Кочерган Крістіна, учениця 4 класу, класний керівник Овсяденко Л.В.

ІІ місце- робота учнів 5 класу, класний керівник Олексій Л.В.

3.ІІІ місце - онлайн-конкурс «Вітання від Святого Миколая дітям Бершадщини» у номінації "Відеолистівка"

4.ХХ Всеукраїнськийконкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» у номінації«Література»:

І місце (районний етап), ІІІ місце (обласний етап) -збірка поезій Інни Бурдейної, учениці 10 класу, «Моя стежина», вчитель Таранюк Н.І.;

І місце (районний етап), ІІІ місце (обласний утап) -збірка поезійСокольвака Сергія, учня 7 класу, «Тепло родинного гнізда», вчитель Сулима С.В.

5. Всеукраїнський конкурс малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!»

І місце (територіальний етап) - Кочерган К., Марущак В., учениці 4 класу, вчитель Овсяденко Л.,В., Монарх Є, учениця 5 класу, Майструк А., учениця 7 класу, вчитель Бойко Н.М., Тітієвський І., учень 7 класу, вчитель Гевел С.В., групова робота учнів 5 класу, вчитель Олексій Л.В.

6. Конкурс лепбуків "Аспекти здоров'я":

І місце в обласному етапі - командна робота вчителів.

7. Захист пошуково - дослідницьких робіт "Єдина краса - здоров'я"

І місце в територіальному етапі - Шаповал Л., учениця 11 класу, вчитель Бойко Н.М.

8. Обласна краєзнавча олімпіада "Моя Вінниччина"

І відбірковий етап - Бойко Д., учень 8 класу, вчитель Хахалина О.І.

9.Всеукраїнська інтернет - олімпіада " Крок до знань - 2021"

Переможці І етапу

"Біологія" - Сокольвак С., учень 7 класу;

"Природознавство" - Воротило Я., учень 4 класу;

"Математика" - Горобець А., учень 10 класу;

"Анг.мова" - Шаповал Л., учениця 11 класу.

10. Обласний фестиваль учительської та учнівської творчості " Проліски надії - 2021"

Територіальний етап

І місце - танцювальний колектив "Ритм" (старша група)

І місце - танцювальний колектив "Капітошка" (молодша група)

ІІ місце - учительсько-учнівське тріо у складі Толкачова О.В., Малкіної Я.І., учениці 9 класу Сабірової А.

ІІ місце - вокальний гурт "Чомучки"

11. Всеукраїнська акція "Годівничка"

Обласний етап

І місце у конкурсі "Оповідання про зимуючих птахів" - Майструк А., учениця 7 класу.

І місце у конкурсі "Сценарій свята про зимуючих птахів" - Ткачук Г.Д., учитель біології.

12. Конкурс пошуково-дослідницьких робіт "Дерево мого родоводу"

Територіальний етап

ІІ місце - Воротило Я., учень 4 класу ( керівник Бондарина Т.С.)

13. Конкурс декоративно-ужиткового мистецтва "Знай і люби свій край"

ІІ місце Біленька П., учениця 5 класу (керівник Олексій Л.В.)

14. Всеукраїнський онлайн-конкурс ватр «Україна назавжди» куренів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

ІІІ місце курінь імені Олени Вітер (керівник Прокопенко Л.М.)

2019 - 2020 навчальний рік

Олімпіади

Призерами ІІ туру Всеукраінських учнівських олімпіад збазових дисциплін стали такі учні:

Українська мова:

І місце - Шаповал Лілія (учениця 10 класу, вчитель Сулима С.В.)

ІІІ місце- Горовенко Анна (учениця 11 класу, вчитель Таранюк Н.І.)

Англійська мова:

ІІ місце - Шаповал Лілія (учениця 10 класу, вчитель Гайдук О.А.)

Історія:

ІІ місце - Шаповал Лілія (учениця 10 класу, вчитель Хахалина О.І.)

ІІІ місце - Горовенко Анна (учениця 11 класу, вчитель Хахалина О.І.)

ІІІ місце - Медвідь Діана (учениця 11 класу, вчитель Хахалина О.І.)

Математика:

ІІІ місце - Сокольвак Олександр (учень 6 класу, вчитель Кравець Л.А.)

Фізика:

ІІІ місце - Барашков Валентин (учень 8 класу, вчитель Чабанюк О.А.)

Конкурси та змагання (районний етап)

1.Мовно-літературний конкурс імені Т.Г.Шевченка:

Імісце -Горовенко Анна (учениця 11 класу, вчитель Таранюк Н.І.)

2. Міжнародний мовно-літературний конкурс імені П. Яцика:

ІІІ місце – Горовенко Анна (учениця 11 класу, вчитель Таранюк Н.І.)

3. Всеукраїнськавиставка-конкурс «Український сувенір» у номінації "Сучасні дизайнерскі вироби,

що підлягають поняттю "Сувенір: ""

ІІІ місце - Кочерган Крістіна (учениця 3 класу, керівник Овсяденко Л.В.)

4. Просвітницькоеколого - натуралістичний захід«Подаруй життя ялинці!» у номінації "Сюжетна композиція":

Гран – Прі-учні 6 класу (класний керівник Гевел С.В.)

5. ХІХ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

-у номінації«Історія України та державотворення» з теми «Ради тебе перли в душу сію, ради тебе мислю і творю…» (В. Симоненко «Задивляюсь у твої зіниці…»):

І місце-Олійник Анна (учениця 10 класу, вчитель Хахалина О.І.)

-у номінаї «Література»:

ІІ місце - Горовенко Анна (учениця 11 класу, вчитель Таранюк Н.І.)

6.Конкурс солістів - вокалістів та читців у рамках фестивалю вчительської та учнівської творчості "Проліски надії - 2020":

-у номінації "солісти - вокалісти":

ІІІ місце - Журавель Віталій (учень 11 класу, керівник Толкачов О.В.)

- у номінації "читці":

ІІІ місце - Олійник Анна (учениця 10 класу, керівник Сулима С.В.)

7.Районний турВсеукраїнського заочного конкурсу звітівпро роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацькоївійськово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»):

ІІ місце -рій «Барвінок» (керівник Овсяденко Л.В.)

8.ІХ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»:

Скригонюк Аліна (учениця 5 класу);

Сліпець Поліна(учениця 5 класу);

Сабіров Роман(учень 5 класу).

Обласний етап конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої!»

І місце-уномінації «Історія України і державотворення» роботаучениці 10 класу Олійник Анни (нарис «Герої нашого часу»), учитель Хахалина О.І.

Вітаємо з перемогою. Зичимо нових звершень, досягнень, гарних результатів!

2018 - 2019 навчальний рік

Конкурси та змагання

1.Змагання з захисту Вітчизни – І місце з підтягування (районний етап) -Журавель Валерій(учень 10 класу, вчитель Гевел С.В.)

2.Мовно-літературний конкурс імені Т.Г. Шевченка:

І місце (районний етап), ІІІ місце (обласний етап) – Горовенко Анна (учениця 10 класу, вчитель Таранюк Н.І.)

І місце (районний етап), ІІІ місце (обласний етап) – Шаповал Лілія (учениця 9 класу, вчитель Сулима С.В.)

ІІ місце (районний етап) – Гаража Ольга (учениця 7 класу, вчитель Сулима С.В.)

3.Міжнародний мовно-літературний конкурс імені П. Яцика

І місце (районний етап), ІІІ місце (обласний етап) – Горовенко Анна (учениця 10 класу, вчитель Таранюк Н.І.)

4. Районний етап Всеукраїнської виставки - конкурси "Новорічна композиція"

ІІ місце - номінація "Креативна ялинка" (Ридванський Ю., учень 7 класу)

ІІІ місце - номінація "Сюжетна композиція" (Скригонюк А., учениця 4 класу)

ІІІ місце - номінація "Новорічна композиція" (Шесталюк Л., учениця 1 класу)

ІІІ місце - номінація "Новорічний подарунок" (учні 11 класу, керівник Олексій Л.В.)

5. Районний етап Всеукраїнської виставки-конкурси "Український сувенір"

ІІ місце - номінація "Копії традиційних іграшок" (Шевчук В., учень 3 класу)

ІІІ місце - номінація "Сучасні дизайнерські вироби" (учні 11 класу, керівник Олексій Л.В.)

6. Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж брати мої!» , у номінації «Література»

І місце – Горовенко А. (учениця 10 класу, вчитель

Таранюк Н.І.)

7.Районний етапвійськово - патріотичної спортивної гри "Сокіл" ("Джура").

I місце-команда"Отамани"

Олімпіади

Призерами ІІ туру Всеукраінських учнівських олімпіад збазових дисциплін стали такі учні:

І місце з української мови - Горовенко А. (учениця 10 класу, вчитель Таранюк Н.І.)

І місце з математики - Бойко Д. (учень 6 класу, вчитель Кравець Л.А.)

ІІІ місце з української мови - Макарчук І. (учениця 11 класу, вчитель Сулима С.В.)

ІІІ місце з англійської мови - Шаповал Л. (учениця 9 класу, вчитель Гайдук А.А.)

ІІІ місце з географії - Олійник А. (учениця 9 класу, вчитель Гринчук З.Г.)

ІІІ місце з трудового навчання - Швець Н. (учень 11 класу, вчитель Гевел С.В.)

ІІІ місце з правознавства - Шаповал Л. (учениця 9 класу, вчитель Хахалина О.І.)

2017 - 2018 навчальний рік

Олімпіади

Призерами ІІ туру Всеукраінських учнівських олімпіад збазових дисциплін стали такі учні:

І місце збіології-Козішкурт Марина (учениця 11 класу, вчитель Ткачук Г.Д.)

ІІ місце з англійської мови - Шаповал Ліля (учениця 8 класу, вчитель Гайдук О.А. );

ІІ місце зукраїнської мови -Горовенко Анна (учениця 9 класу, вчитель Таранюк Н.І.);

ІІ місце з фізики - Гусак Анатолій (учень 9 класу, вчитель Чабанюк О.А)

ІІ місце з історії - Горовенко Анна (учениця 9 класу, вчитель Хахалина О.І.)

ІІІ місце зматематики -Макарчук Ілона (учениця9 класу, вчитель Горобець Л.І.);

Конкурси та змагання

1. Районні змагання зі стрільби серед дівчат:

І місце - Вігор Таня ( учениця 11 класу, вчитель Гевел С.В.);

2.Районний конкурс поетичних та прозових творів "Слова, що в моєму серці... ":

І місце- Стьопіна Анна (учениця 11 класу, вчитель Сулима С.В.);

3. Районна Спартакіада серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів з настільного тенісу:

ІІІ місце - команда учнів (Журавель Вікторія, П'ятківська Валентина, Ніколаєнко Богдан, Сокольвак Олександр);

4.Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Петра Яцика:

І місце (районний етап), ІІ місце (обласний етап)-Горовенко А. (учениця 9 класу, вчитель Таранюк Н.І.);

ІІІ місце -Макарчук Ілона (учениця 10 класу, вчитель сулима С.В.).

ІV місце - Козак Максим (учень 3 класу, вчитель Бурлаченко С.В.)

5. Конкурс "Об'єднаймося, брати мої "

- номінація: історія та державотворення

І місце в районному етапі та ІІ місце в обласному етапі- Козішкурт М. та Стьопіна А.

- номінація: література

ІІ місце- Горовенко А.

6. Конкурс "Зіркова мрія"

- серед солістів-вокалістів:

І місце- Стьопін В.

ІІІ місце -Сабірова А.

ІІІ місце -Журавель В.

- серед читців:

ІІ місце- Горовенко А.

7. Районний етап Всеукраїнської виставки - конкурсу "Новорічна композиція"

Номінація "Сюжетна композиція":

І місце- Свистун Костянтин (учень 1 класу, вчитель Овсяденко Л.В.)

І місце- учні 11 класу (класний керівник Ткачук Г.Д.)

8. Районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу "Український сувенір"Номінація " Сучасні саморобні іграшки ":

І місце- Шевчук Владислав (учень 2 класу, учитель Малкіна Я.І.)

9. Районний етап захисту проектів "Активний і здоровий спосіб життя запорука довголіття "

І місце- Козішкурт Марина (учениця 11 класу, вчитель Бойко Н.М.)

10. Районний конкурс творчих робіт "Молодь обирає здоров'я"

І місце- учні 11 класу (класний керівник Ткачук Г.Д.)

11. Районний етапвійськово - патріотичної спортивної гри "Сокіл" ("Джура").

IIІ місце- команда "Отамани"

2016 - 2017 навчальний рік

Олімпіади

Призерами ІІ туру Всеукраінських учнівських олімпіад збазових дисциплін стали такі учні:

ІІІ місце з математики - Макарчук Ілона (учениця 9 класу, вчитель Горобець Л.І.);

ІІ місце з української мови - Шаповал Ліля (учениця 7 класу, вчитель Сулима С.В.);

ІІ місце з правознавства - Вігор Валентин(учень 11 класу, вчитель Хахалина О.І.)

ІІІ місце з технології - Фесько Роман (учень 9 класу, вчитель Гевел С.В.);

ІІІ місце з технології - Сокольвак Олександр (учень 10 класу, вчитель Гевел С.В.);

І місце з хімії - Шаповал Ліля (учениця 7 класу, вчитель Ткачук Г.Д.)

Конкурси та змагання

1. Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шавченка:

ІІ місце - Шаповал Ліля (учениця 7 класу);

2. Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Петра Яцика:

ІІ місце - Вігор Таня (учениця 10 класу, вчитель Яременко В.М.);

ІІІ місце - Стьопіна Анна (учениця 10 класу, вчитель Яременко В.М.).

ІІІ місце -Козішкурт Марина (учениця 10 класу, вчитель Яременко В.М.)

3.Районний турнір "Юних правознавців":

ІІ місце - команда Шляхівської ЗОШ "Квест" (Вігор В. учень 11 класу,Кошельник Р. учень 11 класу, Козішкурт М. учениця 10 класу, Стьопіна А.учениця10класу, , учитель Хахалина О.І.);

4. Науково - практична конференція в рамках обласного фестивалю "Сади Вінничини - тобі, Україно!" секція "Плодівництво":

І місце (районний етап),ІІІ місце (обласний етап)- Шаповал Ліля (учениця 7 класу, учитель Ткачук Г.Д.);

5.Районний етап Всеукраїнської виставки - конкурсу "Український сувенір" у номінації "Копії традиційних іграшок":

ІІІ місце - учні 9 класу, наставник Олексій Л.В.;

6.Районний етап Всеукраїнської виставки - конкурсу "Новорічна композиція":

ІІ місце - Шаповал Лілія (учениця 7 класу, класний керівник Сулима С.В.);

7.Районний етап обласного конкурсу солістів - вокалістів та читців у рамках фестивалю

вчительської та учнівської творчості "Проліски надії - 2017":

І місце у номінації "Вокал" - Стьопін Владислав (учень 10 класу, учитель Толкачов О.В.);

ІІ місце у номінації "Читці" - Бойко Ірина (учениця 5 класу, учитель Сулима С.В.);

8.Районний етап Всеукраїнського конкурсуучнівської творчості "Об'єднаймося ж, брати мої!":

І місце у номінації "Література" зі збіркою "Біль" - Стехіна Вікторія (учениця 11 класу, учитель

Таранюк Н.І.);

І місце у номінації "Історія України та державотворення" - Козішкурт Марина та Стьопіна Анна (учениці 10 класу, учитель Хахалина О.І.);

9.Обласний етапВсеукраїнського конкурсу учнівської творчості"Об'єднаймося ж, брати мої!":

ІІІ місце у номінації "Література" зі збіркою "Біль" - Стехіна Вікторія (учениця 11 класу, учитель

Таранюк Н.І.);

10.Районний тиждень здорового способу життя "Молодь обирає здоров'я":

І місце за захист науково - дослідницьких робіт - Козішкурт Марина (учениця 10 класу, учитель Бойко Н.М.);

ІІІ місце в обласному етапіза захист науково - дослідницьких робіт - Козішкурт Марина (учениця 10 класу, учитель Бойко Н.М.);

11. Районний конкурс на кращий дитячий малюнок "Навчальний рік без ДТП":

Бойко Платон (учень 3 класу, учитель Кравець Н.М.);

Гаража Ольга (учениця 5 класу,учитель Бойко Н.М.);

12.Районний етапвійськово - патріотичної спортивної гри "Сокіл" ("Джура").

І місце - команда "Отамани" (Стьопін В. учень 10 класу, Поперечний О. учень10 класу, Красько А.учень 10 класу,Вігор Т.. учениця 10класу,Ткачук С. учениця 10класу,

Тараненко А. учениця 9 класу, Швець Н. учень 9 класу, Фесько Р учень 9 класу);

13. Всеукраїнський конкурс - огляд внутрішнього озеленення навчальних закладів "Галерея кімнатних рослин":

І місце (районний етап),ІІ місце (обласний етап)- Ткачук Сніжана(учениця 10 класу, учитель Ткачук Г.Д.);

14. Районний літературно - краєзнавчий конкурс "Золота спадщина Поділля":

І місце -Стьопіна Анна (учениця 10 класу, вчитель Бондварина Т.С.)

2015 - 2016 навчальний рік

Олімпіади

Призерами ІІ туру Всеукраінських учнівських олімпіад збазових дисциплін стали такі учні:

І місце з української мови та літератури - Резнік Анастасія (учениця 11 класу, учитель Сулима С.В.);

ІІ місце із зарубіжної літератури - Козішкурт Марина (учениця 9-Б класу, учитель

Поворознюк Н.А.);

ІІ місце з математики - Сокольвак Олександр (учень 9-Б класу, учитель Чабанюк О.А.);

ІІІ місце з біології - Пудлич Владислав (учень 11 класу, учитель Ткачук Г.Д.);

ІІІ місце з технологій - Фесько Роман (учень 8 класу, учитель Свистун В.О.).

Конкурси

1. Районний етап конкурсу знавців рідної мови ім. Петра Яцика:

ІІ місце - Вігор Тетяна (учениця 9-А класу, учитель Таранюк Н.І.);

ІІІ місце - Ніколаєнко Оксана (учениця 3 класу, учитель Овсяденко Л.В.);

2. Районний турнір "Юних правознавців":

ІІІ місце - команда Шляхівської ЗОШ "Квест" (Козішкурт М. учениця 9-Б класу, Стьопіна А. учениця9-Б класу, Вігор В. учень 10 класу, Гаража О. учениця 11 класу, учитель Хахалина О.І.);

3. Районний етап Всеукраїнської виставки - конкурсу "Український сувенір":

І місце - учні 9-Б класу, класний керівник Ткачук Г.Д.;

4.Районний етап Всеукраїнської виставки - конкурсу "Новорічна композиція":

І місце - Шаповал Лілія (учениця 6 класу, класний керівник Сулима С.В.);

5.Районний етап ІХ Міжнародного екологічного конкурсу у номінації "Кулінарна книга":

І місце - Іванченко Марина (учениця 5 класу, класний керівник Трум Л.І.);

6. Районний тиждень здорового способу життя "Молодь обирає здоров'я":

І місце у конкурсі плакатів "Головне в іміджі - цездоров'я" - учні 8 класу (класний керівник

Яременко В.М.);

І місце за художню роботу "Молодь проти СНІДу"- учні 9-Б класу (класний керівник Ткачук Г.Д.);

ІІ місце за захист науково - дослідницьких робіт - Козішкурт Марина (учитель Бойко Н.М.);

7.Районний етап конкурсу "Обдарована дитина і шкільна бібліотека":

І місце у номінації "Юний літератор" - Козішкурт Марина (учениця 9-Б класу, учитель

Яременко В.М.);

ІІ місце у номінації "Юний художник"- Мрищук Анастасія (учениця 4 кл., учитель Кравець Н.М.);

8. Районний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Гуртуймося, Братове-Українці! Лиш через терни шлях веде до зір":

І місце за збірку поезій "З любовю до України" - Стьопіна Анна (учениця 9-Б класу, учитель

Яременко В.М.)

9.Обласний етапВсеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Гуртуймося, Братове-Українці! Лиш через терни шлях веде до зір":

ІІІмісце за збірку поезій "З любовю до України" - Стьопіна Анна (учениця 9-Б класу, учитель Яременко В.М.);

10. Районна Спартакіада школярів:

ІІІ місце - стрітбол - команда юнаків школи (учитель Хахалина В.О.);

11. Районний етап обласного конкурсу солістів - вокалістів та читців у рамках фестивалю

вчительської та учнівської творчості "Проліски надії - 2016":

І місце у номінації "Вокал" - Стьопін Владислав (учень 9.А класу, учитель Толкачов О.В.);

12. Районний етап Всеукраїнського конкурсу експерементально - дослідницьких робіт з природознавства та біології "Юний дослідник":

ІІ місце - Шаповал Лілія (учениця 6 класу, учитель Гринчук З.Г.);

13. Районний конкурс - захист пошуково - дослідницьких робіт "Особливості народних ремесел Вінничини":

І місце - Стьопінна Анна (учениця 9-Б класу, наставник Бондарина Т.С.);

14.Обласний етапконкурсу - захисту пошуково - дослідницьких робіт "Особливості народних ремесел Вінничини":

ІІ місце - Стьопінна Анна (учениця 9-Б класу, наставник Бондарина Т.С.);

15. Районні змагання з легкої атлетики:

ІІ місце - біг на 400 м - Пудлич Владислав (учень 11 класу);

ІІІ місце - метання ядра -Пудлич Владислав (учень 11 класу);

ІІІ місце - біг на 200 м - Грідін Вікторія (учениця 11 класу);

16. Районний етапвійськово - патріотичної спортивної гри "Сокіл" ("Джура").

ІІІ місце - команда "Атамани" (Слободянюк В. учень 10 класу, Вігор В. учень10 класу, Язвинюк О. учень 10 класу,Стьпін В. учень 9-Акласу, Красько А.учень 9-Бкласу,

Ткачук С. учениця 9-Бкласу,Тараненко А. учениця 8 класу, Швець Н. учень 8 класу);

17. Районний екологічний конкурс "Дерева МИРУ" у літературній номінації "Історії які чули і бачили дерева":

І місце - Шаповал Ліля (учениця 6 класу, учитель Сулима С.В.), Вігор Тетяна (учениця 9-А класу, учитель Таранюк Н.І.);

ІІ місце - Козішкурт Марина (учениця 9-Б класу, учитель Яременко В.М.);

Кiлькiсть переглядiв: 153

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.