СПИСОК УЧИТЕЛІВ
ШЛЯХІВСЬКОГО ОПОРНОГО ЗЗСО І – ІІІ РІВНІВ
ІМЕНІ ГЕРОЯ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ ПРАЦІ КУЗИКА Г.Й.
ДЖУЛИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
2021-2022 навчальний рік
Прізвище,імя ПобатьковіКатегоріяПосада, предмет який викладає
1.Кравець Людмила Анатоліївна«спеціаліст вищої категорії», «старший учитель»Директор, вчитель математики
2Бойко Наталя Миколаївна«спеціаліст вищої категорії»Заступник директора з НВР,вч. основ здоров’я
3Прокопенко Людмила Миколаївна«спеціаліст першої категорії»Заступник директора з ВР, практичний психолог
4Таранюк НінаІванівна«спеціаліст вищої категорії»Вчитель української мови та літератури
5Сулима Світлана Василівна«спеціаліст вищої категорії», «старший учитель»Вчитель української мови та літератури
6Поворознюк Наталя Андріївна«спеціаліст першої категорії»Вчитель зарубіжної літератури
7Чабанюк Олег Анатолійович«спеціаліст першої категорії»Вчитель фізики та математики
8Горобець Любов Іванівна«спеціаліст вищої категорії»Вчитель математики
9Ткачук Галина Дмитрівна«спеціаліст вищої категорії»Вчитель біології та хімії
10Гринчук Зінаїда Гаврилівна«спеціаліст вищої категорії»Вчитель географії
11Хахалина Олена Іванівна«спеціаліст вищої категорії», «старший учитель»Вчитель історії та правознавства
12Бондарина Тетяна Сергіївна«спеціаліст першої категорії»Вчитель англійської мови
13Хахалина Василь Олексійович«спеціаліст вищої категорії», «старший учитель»Вчитель фізичної культури
14Толкачов Олександр Володимиров.«спеціаліст другої категорії»Вчитель музичного мистецтва
15Олексій Людмила Володимирівна«спеціаліст другої категорії»Вчитель інформатики
16Гевел Сергій Васильович«спеціаліст другої категорії»Вчитель фізичної культури,захисту Вітчизни
17Гайдук Олена Анатоліївна«спеціаліст першої категорії»Вчитель англійської мови
18Щербата Валентина Григорівна«спеціаліст вищої категорії»Вчитель початкових класів
19ОвсяденкоЛюдмила Валентинівна«спеціаліст вищої категорії»Вчитель початкових класів
20Малкіна Яна Ігорівна«спеціаліст»Вчитель початкових класів
21Бурлаченко Світлана Віталіївна«спеціаліст вищої категорії»Вчитель початкових класів
22Кравець Руслана Олександрівна«спеціаліст першої категорії»Педагог - організатор
23Зарубенко Оксана Петрівна"спеціаліст першої категорії"Асистент учителя
24Кузьменко Олена Миколаївна«спеціаліст»Асистент учителя
25Маліцька Вікторія Вікторівна"спеціаліст"Асистент учителя
Кiлькiсть переглядiв: 100

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.